Konkurs graficzny

Nasza uczestniczka Ewa otrzymała wyróżnienie w konkursie graficznym w ramach obchodów Światowego Dnia Grafika „2024 Rokiem Polskich Olimpijczyków” Konkurs organizował Środowiskowy Dom Samopomocy 7niebo w Piotraszewie

Piknik Rodzinny

Dnia 22.05.2024 r. odbył się Piknik Rodzinny. Poza wymarzoną pogodą było dużo dobrej zabawy, muzyki, jedzonka. O oprawę muzyczną oraz uświetnienie występów artystycznych zadbał Pan Dariusz Borkowski, a kiełbaski na grilla zapewnił Mazurski Bank Żywności. Bardzo dziękujemy za wyjątkowo liczne przybycie rodzin i osób bliskich uczestników. Do zobaczenia za rok!

Sztuka Czytania

W dniu 09.05.2024 r. braliśmy udział w VII Powiatowym konkursie „Sztuka Czytania” organizowanym przez Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Rucianem-Nidzie. Zajęliśmy następujące miejsca:I miejsce – Danuta MaciejewskaII miejsce – Lucyna KuźmickaWyróżnienie: Gabriela Kruska oraz Eugeniusz DymekGratulujemy!

Wigilia

Wigilia – najpiękniejszy wieczór w roku, pełen ciepła i refleksji. Czas, gdy warto zwolnić, spojrzeć z wdzięcznością i nadzieja w przyszłość, docenić wspólnie spędzone chwile. Chociaż do świąt jeszcze kilka dni w naszym Domu spotkaliśmy się, aby zasiąść do wspólnego stołu, podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia. Dziękujemy Mazurski Bank Żywności za świąteczne paczki:)